Oaza Dorosłych

Grupa “Oaza Dorosłych” w Przeźmierowie powstała w 2013 r. Gromadzi osoby dorosłe w każdym wieku, które pragną pogłębić swoją relację z Bogiem w charyzmacie Ruchu Światło – Życie. Oaza jest jednym z ruchów Kościoła, który poprzez stałą formację członków wychowuje do dojrzałego przeżywania wiary i diakonii, czyli służby w kościele. Założyciel ruchu, sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki tak pisał: “Nie chcemy być dodatkową organizacją, chcemy być po prostu elementem odnowy”. Spotykamy się co 2 tygodnie w poniedziałki od godz. 18:40 do 20:10. Oprócz spotkań w parafii, spotykamy się na Dniach Wspólnoty, adoracjach, konferencjach oraz rekolekcjach. wszystkich, którzy chcą spotkać Jezusa oraz ciekawych ludzi zapraszamy na nasze spotkanie modlitewne i formacyjne.