Intencje

 DZIEŃ  GODZ.  INTENCJA
Ndz.

27 V

7.30 +Ks. Jacka z ok. rocznicy urodzin i święceń i + Irenę z ok. Dnia Matki i rocz. śm.
9.30 +Darka i Jadwigę
11:00 Za parafian
12.30 MSZA ŚW. PRYMICYJNA
18.00 +Annę Czechowicz, Stanisławę Rozmiarek, Władysławę Chraplak, Helenę Jankowską, Pelagię Paupę /z ok. Dnia Matki/
Pn.

28 V

8.00 +Wiesława Koziara /od kuzynostwa Elżbiety i Dariusza z rodzinami z Młynic/
18.00 1/ w 60 r. święceń kapłańskich ks. kan. Zbigniewa Tokłowicza z podz. i prośbą

2/+Edwarda Wiza /od przyjaciół Teresy i Wiesława/

3/+Wiktorię Żakowską /od siostry Heleny z rodz./

Wt.

29 V

8.00 +Bogdana Skowrońskiego /od Haliny z rodz./
18.00 1/+Zdzisława Resińskiego /od córki z rodz./

2/+Stanisława Poczekajczyka 10r. /od żony i córki/

3/+Wiktorię, Leona Ludek i zm. z rodz.

Śr.

30 V

8.00 +Bogdana Skowrońskiego /od żony/
18.00 1/+Stanisława /1r./

2/+Jana Sepioła 9r. /od żony z rodz./

3/

Czw.

31 V

7.30 Za parafian
9.30 +Jerzego Antkowiaka 5r. /od żony/
11.00 +Anielę, Bolesława, Henryka, Teresę Mariusza Gumulów i zm. z rodz.
Po proc. +Mariannę Kupsch /od córek z rodzinami/
18.00  +Martę Gołaską /od siostry Marianny i siostrzenicy z rodz./
Pt.

1 VI

8.00 +Bogdana Skowrońskiego /od Żywego Różańca/
18.00 1/+Wiktorię Żakowską /od sąsiadów z Lipcowej i Południowej/

2/+Annę Szymańską 2r. /od córki z wnuczkami i rodzinami/

3/+Adriannę Kucik /od matki chrzestnej zrodz./

Sob.

2 VI

8.00 W int. Róż Różańcowych, Róż. Nieust., ich rodzin, zm. członków i ks. Prałata
18.00 1/+Janinę Nowicką /od syna Jacka z rodz./ i +Zygmunta Szamrej

2/+Antoninę Marcinkowską i Zdzisławę Jędrzejak/

3/+Andrzeja Skrzypczaka /z ok. urodzin/

  7.30 Za parafian
Ndz.

3 VI

9.30 +Stanisława Dokowicza /od żony/ i +Mieczysława Działdowskiego i zm. rodziców
11:00 +Franciszkę, Stanisława, Teresę Gąsiorek, Franciszkę i Sylwestra Szarych
12.30 1/+Elżbietę i Władysława Rajewskich

2/+rodziców: Ewę i Edmunda, Wisławę i Czesława, braci: Andrzeja, Mariana, bratową Kazimierę

18.00 +Mariannę i Stanisława Sielickich i zm. z rodz.