O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

czyli

MĘKI PAŃSKIEJ

24 III 2024

1. Gorzkie Żale dzisiaj o 15.00.

2. Dzisiaj o godz. 20.00, nasza grupa teatralna zaprasza do kościoła na Misterium Męki Pańskiej. Szczegóły na plakatach.

3. Ponieważ 25 marca przypada w tym roku w W. Poniedziałek dlatego liturgiczny obchód uroczystości Zwiastowania Pańskiego zostaje przeniesiony na dzień 8 kwietnia.

4. W poniedziałek o 20.00 spotkanie dla osób mających funkcje w czasie Triduum Paschalnego.

5. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Antoniego.

6. We wtorek dzień spowiedzi św. z zaproszonymi spowiednikami. Rano: 7.30-9.00 i 9.30-11.00 i po południu: 16.30-18.00 i 18.30-20.00.

7. We wtorek odmawiamy różaniec nieustający.

8. W Wielki czwartek rozpoczyna się Święte Triduum Paschalne. Program Triduum jest wywieszony na drzwiach kościoła i podany na stronie internetowej. Proszę zwrócić uwagę, że liturgia w czwartek i piątek rozpoczyna się o 19.00, a w sobotę o 21.00.

9. „Bóg zapłać” za składaną Daninę Diecezjalną.

10. Dzisiaj można nabywać palmy i paschaliki na stół wielkanocny.

11. Dzisiaj przed kościołem można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.

12. Dzisiaj ministranci rozprowadzają książeczkę ”Czas Przejścia – Przewodnik po Wielkim Tygodniu”, opracowaną przez ks. Dawida i prezesa ministrantów Antoniego Nowaka. Ofiara dobrowolna przeznaczona na duszpasterstwo ministrantów.