NIEDZIELA III Wielkiego Postu

24 III 2019

1. Dzisiaj o 15.00 Gorzkie Żale.

2. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. o 8.00 i 18.00. Jest to również Dzień Świętości Życia. Podczas wieczornej Mszy św. będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego. Na stolikach wyłożone są materiały informacyjne.

3. We wtorek całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu i nowenna do św. Antoniego. We wtorek też odmawiamy różaniec nieustający.

4. W środę w ramach Kręgu Biblijnego po wieczornej Mszy św. obędzie się w salce św. Antoniego projekcja trzeciego filmu o śp. abp. Antonim Baraniaku pod tytułem „Powrót”. Prelekcję poprzedzi spotkanie z autorką – panią red. Jolantą Hajdasz. Zapraszamy nie tylko członków Kręgu, ale wszystkich chętnych.

5. W czwartek o 19.00 w salce parafialnej odbędzie się prelekcja dr Bartosza Waltera nt. in vitro i skutecznych metod leczenia niepłodności. Zapraszamy!

6. W piątek Droga Krzyżowa. O 16.45 dla dzieci, o 17.30 dla ogółu wiernych i o 20.30 dla „zabieganych”.

7. W Wielkim Poście składamy Daninę Diecezjalną. Kopertę można zabrać ze stolika. Daninę składamy do skarbon.

8. W sąsiedztwie naszej parafii przebiegać będzie trasa Ekstremalnej Drogi Krzyżowej z kościoła ks. Pallotynów w Poznaniu do Sanktuarium św. Faustyny w Kiekrzu o długości 45 km. Szczegóły na plakatach.

9. Na początku kwietnia odbędą się trzy spotkania modlitewne z katechezą prowadzone przez Witka Wilka. Można sobie już rezerwować czas. Szczegóły na plakatach.

10. Dzisiaj można nabywać paschaliki na stół wielkanocny.

11. Zmarł Jerzy May z Ogrodowej. Pogrzeb jutro na Junikowie. Msza św. w kościele o 11.00. „Wieczny odpoczynek…”