NIEDZIELA XXIV ZWYKŁA

16 IX 2018

1. Zapraszamy małżeństwa do włączenia się we wspólnotę Kręgu Rodzin Kościoła Domowego. Chcemy stworzyć kolejny Krąg. Chętnych zapraszamy na spotkanie dzisiaj o 15.00 do salki. Można przyjść z dziećmi.

2. W poniedziałek pierwsze po wakacjach spotkanie Oazy Dorosłych. Zapraszamy wszystkich chętnych na godz. 18.45.

3. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Antoniego.

4. W środę Krąg Biblijny.

5. Można jeszcze nabyć nowy numer gazetki parafialnej „Głos św. Antoniego”. Wydanie jest kolorowe. Cena wydruku 5 zł.

6. Rozpoczynamy zapisy uczniów kl. VII chcących przygotować się do sakr. bierzmowania. Karty zgłoszeniowe i bliższe informacje u ks. Krzysztofa w zakrystii.

7. W sobotę o 10.00 zbiórka ministrantów młodszych /szkoła podst. kl. 1-7/.

8. Pierwsze spotkanie rodziców dzieci kl. III przed I komunią św. będzie w piątek 28 września o 19.00. Bardzo proszę już teraz wszystkich rodziców o konieczną obecność od pierwszego spotkania.

9. Zmarła Pelagia Lembicz z ul. Rynkowej. Pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. „Wieczny odpoczynek…”