NIEDZIELA  XXXIII  ZWYKŁA

19 XI 2017

1. Wymienianki można składać do specjalnie wystawionych skarbon. Różaniec z wymieniankami w dni powszednie o 17.30 – ostatni raz w piątek. W piątek także podczas Koronki do Bożego Miłosierdzia będziemy polecać Bogu zmarłych nauczycieli, pracowników i uczniów naszej szkoły. W niedzielę różaniec w kaplicy cmentarnej o 16.30.

2. W poniedziałek spotkanie Oazy Dorosłych.

3. W środę wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Państwu Organistom, Chórowi, Zespołom Gaudium i Antośki składamy serdeczne życzenia i dziękujemy za ofiarną posługę liturgiczną.

4. W środę Krąg Biblijny.

5. W czwartek nowenna do św. o. Pio i spotkanie Duchowych Dzieci.

6. W piątek o 19.00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

7. Każda parafia naszej archidiecezji ma wyznaczony dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. Nasz dzień to 25 listopada. Przypada to w najbliższą sobotę. Początek po Mszy św. o godz. 8.00, zakończenie przed Msza św. o 18.00. Proszę, aby każdy znalazł chwilę na spotkanie z Panem Jezusem. Nie będzie w tym tygodniu adoracji we wtorek.

8. Za tydzień w niedzielę odmawiamy Różaniec Nieustający. Za wszystkich członków odprawiana jest Msza św. Obecnie brakuje osoby na godz. 2.00 do 2.30.

9. Przypominamy o autokarowej 15 dniowej pielgrzymce do Fatimy i innych sanktuariów Europy na przełomie kwietnia i maja. Program jest wywieszony w gablotach i podany na naszej stronie internetowej. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii.

SAKRAMENTALNY ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI PRAGNĄ ZAWRZEĆ