NIEDZIELA   27 V 2018

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. Dzisiaj o 12.30 Prymicje Ks. Neoprezbitera Jakuba Madajczyka. Zapraszamy do udziału.
2. Majowe nabożeństwo o godz. 20.00.
3. W poniedziałek o 18.00 świętować będziemy jubileusz 60-lecia kapłaństwa ks. Kan. Zbigniewa Tokłowicza. Po Mszy św. kawa jubileuszowa. Zapraszamy! Biuro parafialne w poniedziałek nieczynne.
4. W poniedziałek spotkanie Oazy Dorosłych.
5. We wtorek całodzienna adoracja Najśw. Sakr. Nabożeństwo majowe wyjątkowo przed Mszą św. Po Mszy św. nowenna do św. Antoniego.
6. W środę Krąg Biblijny.
7. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, czyli Boże Ciało. Msze św. jak w niedzielę /z wyjątkiem! Nie ma Mszy św. o 12.30, natomiast jest Msza św. po powrocie procesji/. Procesja wyruszy po Mszy św. o godz. 11.00 i przejdzie trasą tradycyjną, tzn. Kościelną, Ogrodową , Południową, Kwiatową i Kościelną do Kościoła. Prosimy o przygotowanie ołtarzy i trasy. Prosimy o podjęcie posług podczas procesji. Dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe idą w albach. Dziewczynki sypiące kwiatki proszę na próbę w poniedziałek o 17.00. Każdego dnia w oktawie wieczorna Msza św. z procesją wokół kościoła. Pierwszy raz w środę przed uroczystością. W niedzielę procesja po Mszy św. o 11.00.
8. W I piątek spowiedź 17.00-18.00.
9. W I sobotę różaniec o 7.30, o 8.00 Msza św. z medytacją. Od 9.00 odwiedziny chorych.
10. Prosimy jeszcze o fanty i przedmioty na aukcję na festyn.
11. Jest wielka prośba o ciasto na festyn. Prosimy o zapisy w zakrystii.
12. Fundacja Barbary Nowak „Otoczmy Troską Życie” zaprasza na przedstawienie „Szałaputki” z okazji Dnia Dziecka w niedzielę 3.06 o 16.00 w Centrum Kultury w Przeźmierowie. Szczegóły na plakatach.
13. W kruchcie kościoła można zobaczyć jak będzie wyglądała figura św. Michała Arch., która stanie przed kościołem. Dochód z festynu przeznaczamy na ten cel.
14. W niedzielę będziemy gościć w naszej parafii przedstawicieli Ruchu „Maitri”. Opowiedzą o „Adopcji Serca”, czyli wspieraniu konkretnego osieroconego dziecka w Afryce.

SAKRAMENTALNY ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI PRAGNĄ ZAWRZEĆ

Jarosław Janiszewski, zam. Przeźmierowo