NIEDZIELA II ZWYKŁA

14 I 2018

1. We wtorek całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu i nowenna do św. Antoniego.

2. W środę Krąg Biblijny.

3. W piątek o 19.00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

4. Kandydatów do bierzmowania prosimy o zapoznanie się z terminami spotkań.

5. Plan Kolędy jest podany na stronie internetowej i w gablotach.

6. W czasie kolędy biuro paraf. czynne tylko przed południem.

7. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można ofiarą wesprzeć drogie leczenie chorego dziecka. Szczegóły na plakacie.

8. Senioritki zapraszają na spektakl „Pan Tadeusz od kuchni” w sobotę o 17.00 w Centrum Kultury.

9. Kochani! Jest gorący apel. Wiemy, że w naszej parafii pod kierownictwem p. Małgosi bardzo prężnie działa Caritas. Nie tylko wspomaga biednych i chorych, ale także organizuje i bierze udział w organizacji wielu wydarzeń i imprez w parafii. Osób tworzących tę grup jest niewiele, a ponieważ są to w dużej mierze osoby starsze, sił coraz mniej i skład grupy ostatnio bardzo zmalał. Nie chcemy, aby Caritas przestał funkcjonować, stąd apel do wszystkich, począwszy od młodzieży do starszych:  Prosimy poświęćcie trochę sił i czasu w tej ważnej sprawie i przyłączcie się do Zespołu Caritas naszej parafii. Można zgłaszać się w zakrystii u księży, a także u p. Małgosi Raciborskiej.

SAKRAMENTALNY ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI PRAGNĄ ZAWRZEĆ

Maciej Chudziński, zam. Przeźmierowo