O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

NIEDZIELA III WIELKANOCNA

14 IV 2024

1. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Antoniego.

2. W środę o 18.45 Krąg Biblijny.

3. W piątek o 19.00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

4. W sobotę zachęcamy do włączenia się w Różaniec Wokół Poznania. Szczegóły na plakacie.

5. Dzisiaj Dzień Pomocy dla Seminarium. Przed kościołem można złożyć ofiarę na ten cel.

6. W tym roku doroczna pielgrzymka „lipcowa” odbędzie się w czerwcu 17 – 21. Kierunek Pomorze Zachodnie, stała baza w Koszalinie, program wywieszony, koszt 900 zł., zapisy w zakrystii.

7. Za tydzień w niedzielę ministranci zapraszają na kawiarenkę, podczas której będzie można nabyć ciasto upieczone przez rodziców. Wszelkie ofiary przeznaczone na wakacyjny obóz.

8. Już teraz ogłaszamy, że 1 maja odbędzie się parafialny rajd rowerowy. Początek o 11.00. Trasa w kierunku Lusowa. Po powrocie grill na trawie za kościołem. Szczegóły podamy za tydzień.

9. Zmarła Urszula Jaroszewska z Kwiatowej. Pogrzeb we wtorek, o 11.00 Msza św. w naszym kościele, potem o 12.00 pogrzeb w Lusowie. Zmarł także Edmund Nowicki z Granicznej. Pogrzeb w piątek o 12.00 „Wieczny odpoczynek…”