NIEDZIELA XXXII ZWYKŁA

11 XI 2018

100. rocznica odzyskania niepodległości

1. Dzisiaj 11 listopada, setna rocznica odzyskania niepodległości. O godz. 12.30 Msza św. w int. Ojczyzny. Po Mszy św. śpiew pieśni patriotycznych pod przewodnictwem chóru parafialnego.

2. Na pamiątkę dzisiejszej uroczystości przygotowaliśmy dla każdej rodziny mały upominek, biało – czerwoną świeczkę, którą będzie można zapalić na stole np. w czasie wspólnego posiłku. Otrzymamy pamiątkę przy wyjściu z kościoła.

3. Przed kościołem można nabyć rogale „świętomarcińskie”.

4. Dzisiaj także nowy numer gazetki parafialnej „Głos św. Antoniego”. Serdecznie polecamy. /cena wydruku 3 zł./

5. Wymienianki składamy do wystawionych skarbon. Różaniec z wymieniankami w dni powszednie o 17.30. Różaniec w kaplicy cmentarnej w niedzielę o 16.30.

6. W poniedziałek biuro parafialne nieczynne.

7. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Antoniego.

8. W środę Krąg Biblijny.

9. W środę o 20.00 spotkanie Wspólnoty św. Moniki.

10. W piątek po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na film „Fatima – orędzie zawsze aktualne.” Projekcja w salce św. Antoniego.

11. W sobotę po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na koncert pieśni patriotycznych „100 lat niepodległości” prowadzony przez rodziny /dorosłych i dzieci/ parafii pw. Chrystusa Sługi w Poznaniu. Czas trwania ok. 45 min.

12. Zapraszamy na wyjazd do Wrocławia w sobotę 8 XII 2018. Koszt 100 zł, zapisy do 25 XI.

13. Zmarł Kazimierz Woźniak z ul. Kwiatowej. Pogrzeb odbył się w sobotę i Ryszard Potocki z ul. Składowej. Pogrzeb będzie w piątek w Naramowicach. Msza św. u nas o 12.00 „Wieczny odpoczynek…”