NIEDZIELA VII WIELKANOCY
28 V 2017
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dzisiaj druga grupa dzieci kl. III przystąpiła do I komunii św. Od jutra do piątku w ramach Białego Tygodnia dzieci codziennie będą uczestniczyły we Mszy św. o 18.00 i nabożeństwie majowym. W sobotę pielgrzymka dzieci i rodziców do Sanktuarium MB w Lubaszu.

2. Nabożeństwa majowe codziennie po wieczornej Mszy św. Od jutra z nabożeństwem majowym, a od czwartku z czerwcowym łączymy modlitwy przed Zesłaniem Ducha Świętego.

3. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu i po Mszy św. nowenna do św. Antoniego. Majowe wyjątkowo przed Mszą św. o 17.30.

4. W środę Krąg Biblijny.

5. W I czwartek adoracja od 17.00. Po Mszy św. pierwsze w tym roku nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6. Spowiedź św. w czwartek i piątek 17.00 – 18.00.

7. W czwartek o 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. III gimnazjum.

8. W I sobotę o 7.30 różaniec potem Msza św. z medytacją.

9. W sobotę pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych do Sanktuarium MB w Lubaszu.

10. W sobotę także wyjazd młodzieży na Lednicę. Osoby, które się zapisały prosimy o kontakt z ks. Wiktorem.

11. Uwaga! Do chorych przyjdziemy nie w sobotę, a w piątek od 9.00 (ks. Wiktor od 10.15).

12. Prosimy o fanty, rękodzieło i książki na festyn parafialny.

13. Fundacja „Otoczmy Troską Życie” zaprasza z ok. Dnia Dziecka w przyszłą niedzielę do Domu Kultury w Przeźmierowie o godz. 15.00 na spektakl pt.”Tajemniczy Kwiat”. Szczegóły na plakatach.

14. Uwaga! Pielgrzymka do Warszawy z racji braku wystarczającej liczby chętnych jest odwołana.

15. Organizujemy wyjazd dla młodzieży gimnazjum i starszej w Beskid Żywiecki od 28 czerwca do 3 lipca. Zapisy u ks. Wiktora.

16. Zmarł śp. Roman Kowalczyk z ul. Ogrodowej. Pogrzeb odbył się wczoraj. „Wieczny odpoczynek…”

SAKRAMENTALNY ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI PRAGNĄ ZAWRZEĆ

Marta Frankowiak, zam. Przeźmierowo