NIEDZIELA  XXIV ZWYKŁA

17 IX 2017

1. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy pomogli w przygotowaniu wizytacji oraz tym, którzy przyszli, aby uczestniczyć w spotkaniach.

2. W poniedziałek spotkanie Oazy Dorosłych.

3. W środę Krąg Biblijny.

4. Pierwsze Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w piątek o 19.00. Obecność rodziców już od pierwszego spotkania obowiązkowa.

5. Oaza młodzieżowa zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie, które odbędzie się w piątek o 19.00. Zapraszamy dzieci z kl. 4-7 podstawowej, oraz młodzież gimnazjalną i szkół średnich.

6. Rozpoczynamy też przygotowanie do bierzmowania kl. 7 szkoły podstawowej. Karty zgłoszeniowe są wyłożone przy głównym wejściu do kościoła. Czas zapisów mija 1 października.

7. Dzisiaj przed kościołem zbiórka na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

8. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Fatimy. Zgłoszenia w zakrystii.

9. Zmarli: Henryk Janasik z ul. Folwarcznej i Tadeusz Wołgusiak z ul. Piaskowej. Pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu. „Wieczny odpoczynek…”

SAKRAMENTALNY ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI PRAGNĄ ZAWRZEĆ