Nekrologi+

że w dniu, 28.07.2020 roku
Śp. Włodzimierz Hoffmann
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 31 lipca br. o godzinie 13:00 na Cmentarzu w Przeźmierowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce pochówku.

że w dniu, 27.07.2020 roku
Śp. Henryk Wasyl
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 31 lipca br. o godzinie 11:00 na Cmentarzu w Przeźmierowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce pochówku.

że w dniu, 25.07.2020 roku
zmarła
Śp. Joanna Cicha
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 30 lipca br. o godzinie 11:00 na Cmentarzu w Przeźmierowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce pochówku.

że w dniu, 22.07.2020 roku
Śp. Kazimierz Kubsik
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona 28 lipca br. o godzinie 11:00 na Cmentarzu w Przeźmierowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce pochówku.
++++++++++++++++++

że w dniu, 23.07.2020 roku
Śp. Edmund Kassner

Msza Św. pogrzebowa zostanie odprawiona 28 lipca br. o godzinie 11:00

w kościele pw. Imienia Maryi Poznań-Krzyżowniki.
Ceremonia pogrzebowa nastąpi po Mszy Św. o godzinie 12:00 na cmentarzu parafialnym w Krzyżownikach.

że w dniu, 20.07.2020 roku
Śp. Stanisław Kaczmarek
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w środę 22 lipca br. o godzinie 14:00 na Cmentarzu w Przeźmierowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce pochówku.

że w dniu, 8.07.2020 roku
zmarła
Śp. Anna Buczkowska
z domu Skwarek
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek 15 lipca br. o godzinie 11:00 na Cmentarzu w Przeźmierowie, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce pochówku.

że w dniu, 29.06 2020 roku
Śp. Ryszard Walkowiak
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek 3 lipca br. o godzinie 10:30 w kościele parafialnym pw. Św. Antoniego Padewskiego
w Przeźmierowie.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godzinie 12:30 na cmentarzu Górczyńskim w Poznaniu przy ul. Ściegiennego 35.
+ + + + + + + + + + + + + + +

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Niech odpoczywają w pokoju.

Amen.