O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

NIEDZIELA XVII ZWYKŁA

25 VII 2021

1. Przez całe wakacje Msze św. w dni powszednie tylko wieczorem o 18.00. W soboty jednak, także rano o 8.00.

2. W lipcu i sierpniu nie ma wtorkowej adoracji Najświętszego Sakramentu.

3. Biuro parafialne w lipcu i sierpniu czynne w poniedziałek 18.45 – 19.30 i piątek 9.00 – 9.45.

4. Dzisiaj imieniny obchodzi ks. Krzysztof. Msza św. w intencji Solenizanta o godz. 11.00. Z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców po każdej Mszy św. błog. kierowców i pojazdów.

5. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w powodziach i nawałnicach.

6. Jutro odmawiamy Różaniec Nieustający.

7. Zmarli: Zofia Świątek z ul. Skowronkowej. Pogrzeb odbył się na cmentarzu na Lutyckiej oraz Janina Janasik z Rynkowej, pogrzeb w czwartek o 11.00. „Wieczny odpoczynek…”

Informujemy, że w związku z panującą pandemią, odwiedziny chorych przez nadzwyczajnych szafarzy są zawieszone do odwołania.