O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

NIEDZIELA I ADWENTU

29  XI  2020

1. Dzisiaj I Niedziela Adwentu.

2. Można nabyć opłatki, świece wigilijne i zabrać do napełnienia tradycyjną tytkę charytatywną. Opłatki są w kościele za dobrowolną ofiarę, natomiast świece można nabyć na zewnątrz kościoła przed zakrystią.

3. Roraty od jutra codziennie w dni powszednie o 6.00 rano. Nie ma Mszy św. o godz. 8.00. Wieczorna Msza św. z formularza adwentowego. Z racji tego, że dzieci nie chodzą do szkoły nie będzie w tym roku osobnych spotkań roratnich dla dzieci. Polecamy spotkania roratnie dla dzieci przygotowane na str. int. Małego Gościa Niedzielnego – „Cud nad cudami”.

4. Ponieważ jeszcze wpłynęły wymienianki, w poniedziałek o 17.30 ostatni różaniec z wymieniankami.

5. We wtorek początek adoracji o 8.30.

6. Spowiedź w I piątek 17.00 – 18.00.

7. W I sobotę o 5.30 różaniec, o 6.00 Msza św. roratnia. Po Mszy św. medytacja pierwszosobotnia. Od 9.00 odwiedziny chorych. Do chorych przychodzimy na zgłoszenie. Prosimy o zgłoszenia do środy włącznie.

8. Polecamy książki religijne.

Informujemy, że w związku z panującą pandemią, odwiedziny chorych przez nadzwyczajnych szafarzy są zawieszone do odwołania.