O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

NIEDZIELA   19 V 2024

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. a w soboty i niedziele o 20.30 przy figurze Matki Bożej.

2. Jutro święto NMP Matki Kościoła.

3. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Antoniego przed Mszą św. wieczorną.

4. W środę Krąg Biblijny.

5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

6. W piątek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

7. W piątek o 19.00 próba przed bierzmowaniem dla kl. VIII.

8. Za tydzień w niedzielę podczas Mszy św. o 11.00 dzieci kl. IV obchodzić będą rocznicę I Komunii Św.

9. Za tydzień w niedzielę odmawiamy Różaniec Nieustający.

10. Tegoroczny festyn „Antoniański” odbędzie się w niedzielę 2 czerwca. Prosimy o fanty na loterię i rękodzieło na aukcję.

11. Zmarli: Stefania Sadalska z Granicznej pogrzeb odbył się w piątek, Wacław Śron z Krańcowej, pogrzeb odbył się w sobotę w Suchym Lesie, Jerzy Adamczak z Lotniczej pogrzeb odbędzie się we wtorek na Miłostowie, Kazimiera Bartkowiak z Krańcowej pogrzeb we wtorek o 13.00, Stanisław Krawiec z Folwarcznej pogrzeb we wtorek o 15.00, Roman Kublicki z Brzozowej, pogrzeb w środę o 11.00, Grażyna Małyszczyk z Leśnej, pogrzeb w piątek o 12.00. „Wieczny odpoczynek…”