O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

NIEDZIELA  V  ZWYKŁA

5 II 2023

1. Zakończyliśmy tegoroczne odwiedziny duszpasterskie, czyli Kolędę. Parafianom, którzy nas przyjęli serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i rozmowę. „Bóg zapłać” za złożone ofiary, które są przeznaczone na potrzeby naszej parafii.

2. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Antoniego.

3. W środę Krąg Biblijny.

4. W czwartek o 18.45 spotkanie wspólnoty Effatha.

5. W sobotę wspomnienie MB z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Rano o 8.00 Msza św. w intencji chorych. Nie będzie udzielany sakrament chorych, ponieważ jest on przewidziany w czasie tegorocznych odwiedzin biskupa w ramach wizytacji parafii. Od 9.00 odwiedziny chorych w domach.

6. W sobotę kolejna akcja honorowego krwiodawstwa w Tarnowie Podgórnym. Szczegóły na plakatach.

7. Zmarły: Wiesława Krauze z Morelowej, pogrzeb odbył się w sobotę, Irena Stachowiak z Brzoskwiniowej, pogrzeb we wtorek o 12.30 w Szamotułach, Jadwiga Zimna z Kościelnej, pogrzeb w środę o 11.00 „ Wieczny odpoczynek…”