O G Ł O S Z E N I A    P A R A F I A L N E

NIEDZIELA XXVI ZWYKŁA

25  IX  2022

1. W poniedziałek odmawiamy Różaniec Nieustający.

2. We wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna do św. Antoniego.

3. We wtorek także próba chóru parafialnego.

4. Na Krąg Biblijny zapraszamy w środę o 18.45.

5. W czwartek święto św. Arch. Michała, Gabriela i Rafała.

6. Rodziców dzieci, które maja przystąpić w naszym kościele do I komunii św. zapraszam na pierwsze spotkanie w piątek o 19.00.

7. W I sobotę o 7.30 różaniec, o 8.00 Msza św. z medytacją. Od 9.00 odwiedziny chorych.

8. W sobotę 1 października obchodzimy I rocznicę Nawiedzenia MB. Na Mszę św. ku czci MB zapraszamy o 8.00 rano. Natomiast wieczorem zapraszamy na różaniec o 20.30 i Apel Jasnogórski.

9. Od października rodzice i chrzestni zobowiązani będą do odbycia dwóch katechez przed chrztem dziecka. Pierwsza katecheza prowadzona przez katechistów świeckich będzie się odbywać w dwóch terminach do wyboru, zawsze w drugi i czwarty czwartek miesiąca w salce o godz. 19.00. Druga katecheza prowadzona przez kapłana odbywać się będzie w sobotę przed chrztem o 19.00 w kościele.

10. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.